• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk

Hakkımızda

EKOL FUARCILIK 

Firmamız 1996 yılında İstanbul’da kurulmuş olup, yenilik ve ilerlemeyi hedef edinen bir anlayışla günümüze gelmiştir. Ekol fuarcılık hizmet götürmeyi tek bir alanda yapmamış hem hizmet çeşitleri hem de ülke dışına kadar giden, hizmet için yer ve mekân sınırlaması yapmayan fuarcılık anlayışıyla rakiplerinden sıyrılmayı başarmıştır. İşini titizlikle yapan profesyonel ekipleriyle fuar organizasyonlarının kalbinin attığı pek çok ülkeye hizmet götürmektedir. Hem tasarım hem de uygulama yapabilen, fuarcılık alanında her zaman yenilik ve farklılığın temsilcisi olan firmamız Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Rusya ve İtalya başta olmak üzere pek çok ülkeye hizmet götürebilmektedir.  

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Ekol Fuarcılık aynı zamanda kongre ve konferans gibi organizasyonlar için de hizmet götürmektedir. Hem yurtiçi hem de yurtdışında faaliyetlerini yürüten Ekol Fuar kalite ve memnuniyeti birleştirerek ürünlere yönelik yeni tasarımlar yaparak stant kurmaktadır. Bugüne kadar pek çok ürünün stant kurumunda imzası bulunan firmamız, farklı ve ürüne yönelik stant anlayışıyla dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştır. İşinde uzman ekibimiz tarafından ürüne yönelik tasarım ve uygulama yapan firmamız anahtar teslim olarak sizin belirlediğiniz vakitte stantlarınızı size sunmaktadır.  

Belirlediğiniz hedef kitlenizi göz önünde bulundurarak hizmet veren Ekol Fuar ‘’ Ahşap stant, Kongre stant, Maxima stant, Modüler stant’’ uygulamalarıyla hizmet vermektedir. Özel tasarım ekibini sizin hizmetinizde bulunduran firmamız, istekleriniz doğrultusunda bir stant tasarımı çizerek uygulamasını oluşturmaktadır. Müşteri memnuniyetini her zaman ilk sırada tutan Ekol Fuar, bu memnuniyet sayesinde büyüyüp, gelişerek günümüze kadar gelmeyi başaran ve adından sıkça söz ettiren öncü firmalardan biri olmuştur.  

Ekol fuarcılık hem kiralık hem de satılık stant uygulaması hizmetini vermektedir. 20 kişilik uzman ekibiyle kusursuz hizmet veren firmamız sadece stant uygulamalarıyla yetinmeyip mimarlık hizmetleri de sunmaktadır. Kongre, konferans gibi organizasyonları da hizmet alanına dâhil eden firmamız, farklı stant uygulamalarıyla göz doldurmayı başarmış, hem yurtiçi hem de yurtdışında sadece firmanın kendisini değil ülkesini de en iyi şekilde temsil edecek uygulamalar çıkarmıştır.  

Her zaman yeniliğin öncüsü olan Ekol Fuarcılık, tüm bu hizmetlerin dışında müşterilerinin istekleri doğrultusunda stantların depolanması, görsellerin yeniden basımı, transferleri, uygulamaları kendi belirledikleri merkezlerde de yapabilmektedir. Merkezi bir ahşap üretim atölyesi olan firmamız burada belirlenen hizmetleri uygulayarak hem yurtiçi hem de yurtdışına hizmet götürmektedir. Tüm bunların dışında müşterilerin hizmetine sunulan depolama alanları da mevcut olan firmamız istenildiği takdirde bu hizmeti de verebilmektedir.  

Türkiye’nin öncü firmalarının stant uygulamalarını gerçekleştiren firmamız, müşteri referansları ile büyümeye devam etmektedir. Hizmet verdiğimiz firmaları sitemizden de görebilir bu sayede işimizi ne denli ustalıkla yaptığımızı anlayabilirsiniz.  

Stant hizmetlerinde ürüne yönelik tasarım yaparak adeta çağ atlamış olan firmamız, ticaretin beşiği olan pek çok ülkede fuarcılık alanında çeşitli hizmetler vermektedir. Ekol Fuarcılık adını bir marka haline getiren ve oldukça ses getiren hizmetleriyle adından çokça söz ettiren firmamız görsellik ve işlevselliği birleştirerek yenilikçi yaklaşımın öncüsü olmuştur. Tasarımıyla elle gösterilen firmamız dekorasyonuyla da göz doldurarak farkını ortaya koymuş diğer stant uygulamalarından farkıyla adından söz ettirmeyi başarmıştır. Referans ve örnek olması açısından pek çok görseli ilgili sitemizde bulabilir, böylelikle siz de hakkımızda fikir sahibi olabilirsiniz.  

Güven kaybetmektense para kaybetmeyi tercih eden firmamız, her zaman en iyi hizmeti, işlevsellik ve kalite ile birleştirerek sunmayı başarmıştır. Güven ve referans ile ilerleyen Ekol Fuarcılık yenilikçi hizmet anlayışı ile müşterilerine hizmet sunmaya devam etmektedir. 


Ekol Fuarcılık olarak ; katılacağınız yurt dışı ve yurtiçindeki fuar, kongre, konferans gibi organizasyonlarınızda profesyonel hizmet anlayışıyla sorunsuz bir şekilde hedef kitlenize ulaşmanızı sağlamak ve prestijinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz için hizmet vermektedir.

"Tasarım Ekibimiz" standınız için tüm isteklerinizi tespit eder. İhtiyaçlarınıza uygun çözümler sunar ve size en uygun standı tasarlar.

"Uygulama Ekibimiz" ise eksiksiz olarak bu tasarımın montajını yapıp , size zamanında teslim eder.