• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Ahşap Stand Üreticileri

Ahşap Stand İmalatı

Ahşap standlar, üretimi kolay olmasına rağmen işçiliği oldukça özen gerektiren önemli bir iştir. Bu nedenle yapılacak olan standların kalitesi, üretimi sırasında gösterilen özene bağlıdır. Ayrıca sizin istediğiniz tasarımlar yapılırken kullanılacak malzemeler de üretimin kolaylığını ya da zorluğu, buna bağlı olarak da fiyatını etkileyecektir. İstenilen stand fuar standı ise tek kullanımlık yapılır. Genel olarak mdflam ya da suntalam kullanılan bu standlarda ahşap stand imalatı sizin seçtiğiniz ya da tasarladığınız modellere göre yapılır. Firmanıza özel yapıldığı ve tek kullanımlık tasarlandığı için aynı standı başka bir yerde görme ihtimaliniz sıfırdır. Sadece size özel üretilirler ve daha sonra tekrar kullanılamazlar.

Ahşap Stand Üreticileri

Eğer sipariş etmiş olduğunuz standı tekrar kullanmak istiyorsanız, En başta bunu ahşap stand üreticilerine söylemeniz gerekir. Bu saye de stand üretilirken, malzemelerine, tasarımına ve kurulumuna farklı detaylarda özen gösterilir. Doğru şartlarda montaj ve demontaj edilip, doğru şartlarda saklanırsa tekrar kullanılabilir.

Ekol Fuarcılık ile çalışarak   tüm bunlar için uygun olanı seçebilme şansına sahip olursunuz. Unutmayın %100 müşteri memnuniyeti bizim referansımızdır. Fuarcılık ve fuar stand sektöründe mütevaziyiz ancak işimizde de son derece iyiyiz.

Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.


  
1014 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın