• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Stand Üretim Aşaması ve Zamanında Teslim

Üretim aşaması ve zamanında teslim

Stand tasarımı yapıldıktan sonra stand üretimi aşamasına hemen geçilmez. Nitekim Müşteri olarak sizin onayınızı almak Ekol Fuarcılık için önemli bir aşamadır. 

Üzerinde konuşabilmek için tasarım projesini net bir şekilde sonradan sorun yaşamamak adına analiz eder ve bu teknik raporu size sunarız. Toplantıda yetkilimiz , tasarımı yapan personelimiz ve firmanızdan katılmak isteyen personeliniz bulunur.

Böylelikle stand tasarım algoritmasından  stand üretim adımına geçebiliriz. Stand üretim hizmetini aldığınız stand firması seçimi iyi yapıldıysa bu noktadan sonra yaşayacağınız bir sorun kalmayacaktır. Çünkü tasarım tarafınızdan onaylanmış olup , stand firmanız defalarca benzer şekilde tasarımı üretime dökmüş olacağından fuar zamanı problem yaşanmayacaktır. Ancak seçtiğiniz fuar stand firması tecrübeli değil ya da işinde yeterli değil ise sizi yarı yolda bırakabilir .Stand üretiminizi doğru yapmaz ve siz bu şekilde fuara katılamazsınız.

En kaliteli fuar stand üretimi için  Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

  
1209 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın