• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Kongre Stand -Ekol Fuarcılık-İstanbul

Kongre standları arasında seçim yapmakta zorlanıyor iseniz Ekol Fuarcılık olarak bütçenizi dikkate almanızı önerebiliriz. Bütçeniz öncelikle katılacağınız  kongrenin sizin için önceliğiyle eş düzeydedir. Kongrede firmanız için ayrılan alan , kongre stand seçimi konusunda size bir ölçek olacaktır. Kongre standınızı tasarlarken kongrede size ayrılan alanın bilinmesinde fayda vardır. Aksi halde yaşanacak alan darlığı problemi yaptıracağınız kongre standının sizi zora sokmasına neden olacaktır.

Kongre tasarımı çalışması için Ekol Fuarcılık ile iletişime geçmelisiniz. Size sunulacak stand tasarım örneklerini inceleyebilirsiniz. Sahip olduğunuz kongre stand alanına en uygun ölçüde ve firmanızı en çarpıcı temsil edecek kongre standı için sizlerle çalışmak isteriz.

Küçük alanda yüksek etki alanına sahip dikkat çekici ve o kadar seçenek arasından göze batan firma siz olmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. İstanbul Kongre Standı Tasarımı için Ekol Fuarcılık profesyonel çalışması ve özgün tasarım seçenekleri ile hizmetinizdedir.

Ekol Fuarcılık ile çalışarak   tüm bunlar için uygun olanı seçebilme şansına sahip olursunuz. Unutmayın %100 müşteri memnuniyeti bizim referansımızdır. Fuarcılık ve fuar stand sektöründe mütevaziyiz ancak işimizde de son derece iyiyiz.

Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.


  
1801 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın