• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
“Fuar stand tasarımı” yapılırken ihtiyaca uygun stand çeşidi nasıl seçilir?

Fuar stand tasarımı” yapılırken ihtiyaca uygun stand çeşidi nasıl seçilir? İhtiyaca uygunluk ,firmanızın ürün odaklı mı yoksa hizmet odaklı olduğunuz sorusunu akla getirir. Ürün odaklı bir firmanız var ise ürünlerinizden promosyon örnekler dağıtabileceğiniz ya da piyasaya sürdüğünüz / süreceğiniz yeni bir ürününüzü tanıtmak için ürün tanıtım standı kullanmak isteyebilirsiniz. Bu durumda ürün afişi, katalog yada broşürü ve standta ürünün büyük boy fotoğrafları dikkat çekecektir.

Hizmet odaklı bir firmanız var ise hizmeti standta sunabileceğiniz bir sektörünüz varsa küçük uygulamalar fark yaratacaktır.ancak verdiğiniz hizmet teşhir edilemez kategorisinde ise müşterilerinizi , ilgi duyan her kişiyi mevcut fuar organizasyonunda bilgilendirebileceğiniz ,oturabilecekleri alanlar kullanmak isteyebilirsiniz. Bu tür alanlar ile yakın gelecekte müşteri portföyünüze katabilme potansiyeli olan müşterileri uygun kampanya duyuruları iletmek ve uygun zaman aralıklarında kendinizi hatırlatmanızı sağlayacak kayıtlar almanızı sağlayabilir.

 

Ekol Fuarcılık ile çalışarak   tüm bunlar için uygun olanı seçebilme şansına sahip olursunuz. Unutmayın %100 müşteri memnuniyeti bizim referansımızdır. Fuarcılık ve fuar stand sektöründe mütevaziyiz ancak işimizde de son derece iyiyiz.

Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

 


  
1213 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın