• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Fuar Stand İhtiyacı -Öneri -Maliyeti

Ekol Fuarcılık ; “fuar” ve “fuarcılık” anlayışını özümsemiş, profesonel tasarım ve uygulama ekibiyle sizi fuar oranizasyonlarında yansıtabilecek güçlü bir firmadır.%100 müşteri memnuniyeti Ekol Fuarcılığın benimsediği hizmet anlayışını yansıtır.

 

Fuar standları hakkında gerçekçi , yeterli bilgi almak istiyorsanız firmamızı soru ve talepleriniz için 0 212 235 04 84 ya da 0 212 235 04 85 telefon numaralarından ,GSM: 0 (532) 545 93 14       hattından yada baris@ekolfuarcilik.com  ve bilgi@ekolfuarcilik.com maillerimizden Ekol Fuarcılık Firmamıza ulaşabilirsiniz. Sizlere fuar standlarımız hakkında  ihtiyaç tespiti – öneri – maliyet üçlüsü konusunda aydınlatmak isteriz.

Bazen sırf rakip bir firmada gördüğünüz için bir fuar stand tasarımını kendi firmanız içinde yaptırmak isteyebilirsiniz. Elbette sektörünüzde iş yapan diğer firmaları izlemek , gelişim süreçlerini takip etmek ,başarılı bulduğunuz noktaları kendinizde uygulamayı istemeniz son derece akıllıca bir hamledir. Ancak bir kıyafet bir insanda durduğu gibi , aynı ölçülerde bir başka insanda aynı durmaz. Firmanızın aynası olan fuar organizasyonlarında kendinizi dışarıdan izlediğinizde memnun hissetmeniz fuar stand tasarımınızın size uygunluğu , sizi yeterince  yansıtabilmesi ,ihtiyacınızı karşılayabilmesidir.

 

  
1681 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın