• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Profesyonel Fuar Hizmeti

Türkiye’de “ fuar stand” dendiği zaman aklınıza gelebilecek profesyonel fuarcılık hizmeti veren firmalar arasında , “Ekol Fuarcılık “ başı çekmektedir. İstanbulda fuar stand tasarımı yapan yüzlerce firma bulunmaktadır. Diğer alacağınız tüm hizmetlerde olduğu gibi “fuarcılık hizmeti”  için “stand tasarımı” yaptırmak için tüm fuarcılık firmalarından daha önce yaptıkları fuar stand tasarımlarını – ahşap stand ,  kongre stand, maxima stand – için mutlaka referanslarını istemelisiniz.

 

Fuar stand işi tamamı ile göze hitap eden uygulamalardır. Bu yüzden çizimler  kadar fuar organizasyonu esnasında yüzlerce fuar standın arasından bir şekilde farkedilmesini sağlamak ustalık istemektedir. Fuar standınızın tasarımının diğerlerinden bir adım öne geçmesini sağlamak adına diğer duyu organlarına hitap edilecek farklarla fuara katılmanız Ekol Fuarcılık olarak firmanıza önemli bir tavsiyedir.

İnternet üzerinden firmanız için profesyonel bir fuar stand tasarım firması bulmak istiyorsanız , doğal olarak internet tarayıcınızda ,Türkiye’de kullanımı en yaygın arama motoru olan “www.google.com.tr “ web adresine girip aklınıza gelen ilk kelimelerle aramanızı yapmanız olasıdır. Mesela “fuar stand”  , “ahşap stand” , “ kongre stand” gibi iki-üç kelimelik yazımlarla aradığınız fuar stand tasarım firmalarını listelediğinizi düşünürsünüz.


Arama motorlarına yazılan bir çok anahtar kelime varyasyonunda karşınıza çıkan fuar stand tasarım firma listesinde ,arama motorunda ilk sayfada yer alan fuarcılık firmalarının isimleri  ve altında yer alan linklerle yer verilen web site adresleri değişir. Bu da elde olmadan akla şunu getirir : yaptıracağınız işi hakkıyla yapabilecek , profesyonel ekibi ile çalışan  ve getireceği maliyetle sizi perişan etmeyecek ,etkili fuar stand tasarımlarını sunabilecek firma bambaşka aramalarla mesela “fuar stand tasarımı “ , “maxima fuar stand “ , “ahşap stand tasarımı “gibi anahtar kelimelerle listede çıkıyor ise , sadece reklama yatırım yapabildiği için çokta nitelikli olmayan bir fuar stand tasarımı firmasıyla çalışmak zorunda kalabilirsiniz.

  
1774 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın