• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Fuar Stand

Fuar Standı, bir fuara katılmak isteyen firmanın fuarın başlangıcından bitimine kadar kullandığı bir ofisidir. Fuarda gezen müşterileriniz , rakipleriniz , sizi tanıyan ya da tanımak isteyen herkes için firmanızın imajıdır. Sunduğu tarz bir nevi firmanızın genel konseptini yansıtacaktır. Fuar ve Fuar standı birbirini tamamlayan ve sizi de bu organizasyona en iyi şekilde dahil edecek uygulama ve görseller bütünüdür.

  • Fuar standı nasıl olmalıdır? Böyle önemli bir sorunun birden çok cevabı olmasına karşın ,fuar standı seçimi için  verdiğimiz karara etki eden en önemli faktörler fuar stand imalat maliyetinin ekonomik olup olmaması , fuar stand tasarımının fuar esnasında kullanışlı olup olmaması ve fuar esnasında firmayı rakiplerinin önüne taşıyacak şekilde fuar stand tasarımının görsel olması.

Fuar standı modeli ve çeşidine karar vermeden Ekol Fuarcılık fuar stand modelleri ve çeşitlerine bakmak isteyebilirsiniz.

 

  • FUAR STANDI TÜRLERİ ARASINDAKİ AÇIK FARKLAR NELERDİR?

 Modüler Fuar Stand,   adı üzerinde modüler bir yapısı bulunmakta ve firmalar tarafından depolarda bulundurulan standart özellikleri mutlaka barındıran standlardır. Fuara katılım için modüler stand alan firma bunu başka fuarlara katılımlarda tekrar kullanabilir. Hatta fuar organizasyonu yapan firmalar bu tarz modüler fuar standlarını bir firma için bir fuar organizasyonunda kurup , fuar bitiminde söküp depoya kaldırır ki : Yeni bir firma için yeni bir fuarda modüller stand kurabilsin.

Modüler stand tekrar tekrar kullanılabilir.

 

Ahşap standlar ise tek bir kullanımlıktır. Tamamen size özel olarak üretilir ve fuar bitiminde tekrar kullanılamaz. Konsepti tamamen size özgü özel bir çalışma düşünüyorsanız ahşap standları tercih etmelisiniz.

 

  • FUAR STANDI FİYATLARI 

Fuar standı fiyatları standın türüne, tasarımına, kullanılan malzemeye bağlı olarak çok fazla değişkenlik göstermektedir.

Firmanızın Fuarlara katılımında kullanmak üzere hazırlarmak üzere seçtiğiniz stand tipi Modüler Fuar Stand , Ahşap Stand , Maxima Stand ise ; yapmanız gereken fuar standı yapan fuarcılık firmaları ile bağlantıya geçerek modüler fuar stand fiyatlarınız öğrenmenizdir. Fiyatlar kadar iletişime geçtiğiniz fuarcılık firmasının referanslarına göz gezdirmenizi Ekol Fuarcılık olarak tavsiye ediyoruz. 

 

  • FUAR STANDI TÜRLERİ

 Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

 
Etiketler:

fuar stand tasarım,fuar stand tasarımı,fuar stand fiyatları,fuar standı,fuar stand hostesi,fuar stand kiralama,fuar stand tasarım ve uygulama işleri,fuar stand firmaları,Türkiye fuar stand ,İstanbul fuar stand ,fuar stand,fuar takvimi,fuar nedir,istanbul fuar merkezi,fuar takvimi 2016,yurtdışı fuar

  
2586 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın