• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Maxima Stand ve Ekol Fuarcılık

Maksima (Maxima) Fuar Stand Tasarımı ve İmalatı

Maksima stand türünde stand genel konstrüksiyonu alüminyum profillerden oluşturulmakta ve üzeri  ahşap malzeme ile kaplanmaktadır.

Ahşap standa nazaran daha uygun fiyatlı yapılan maxima stand türünde fuara katılmak isterseniz şık ve farklı tasarım alternarifleri yapılabilmektedir.Modüler sisteme nazaran daha şık görünüşe sahiptirlerStand İmalatımız uzman mühendislerin kontrolünde gerçekleşmektedir. 

Stand güvenliği ve sağlamlığının statik ve dinamik hesapları yapılarak zamanında teslimat gerçekleştirilmektedir.

Maxima sistem modüler standlar fuarlar için özel olarak geliştirilmiş sistemlerdir. Maxima sistem standlar alışılagelmiş tüm modüler standlardan çok farklı ve daha moderndir. Çok geniş tasarım özgürlüğü veren maxima standları kullandığınızda fuar alanında rahatlıkla fark edilir olursunuz.

Uluslararası kalite anlayışı ile modüler sistemler içinde yenilikçi olan bu profil, fuar ortamında görsel çekicilik, ayrıcalık, fark edilirlik ve akılda kalıcılık sağlar.

Neden Maxima Stand?

Kullanışlı

Görsel açıdan modüler fuar standından daha görsel olan montaj ve demontajı modüler yapıya sahip stand tipi maxima stand tipidir.

Ekonomik

Görsel açıdan modüler fuar standından daha görsel olan montaj ve demontajı modüler yapıya sahip stand tipidir. 

Kaliteli

Maxima fuar standların getirdiği farklı boyutlardaki yenilik ile fuar alanında adından sıkça söz ettiren Ekol Fuarcılık  ile Maxima standlar artık daha şık , kaliteli.

Diğer Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.Fuar Stand  Fiyatları

Firmanızın Fuarlara katılımında kullanmak üzere hazırlarmak üzere seçtiğiniz stand tipi Maxima Fuar Stand ise ; yapmanız gereken maxima fuar standı yapan fuarcılık firmaları ile bağlantıya geçerek maxima fuar stand fiyatlarını öğrenmenizdir. Fiyatlar kadar iletişime geçtiğiniz fuarcılık firmasının referanslarına göz gezdirmenizi Ekol Fuarcılık olarak tavsiye ediyoruz. 

Etiketler:maxima stand nedir ,maxima stand ölçüleri ,maksima stand ,maxima stand örnekleri ,maxima stand malzemeleri, maxima stand profilleri ,maxima plus stand ,modüler stand

  
1936 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın