• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Türkiye'de Fuarcılıkla Gelişen Fuar Stand Tasarım
Fuarcılık bir çok firmanın kendi ürün ya da hizmetlerini müşterilerine sunabileceği geniş çaplı organizasyonlardır. Firmanın müşterileri kadar , rakipleri de aynı organizasyonda bulunacağından firmanın basılı evraklarından , standın tasarımı, standın rengi , standta var olan farklılar ve yenilikler ürün ve hizmetlere focus sağlayacağı için fuara katılım gerçekleşmeden her ayrıntı detaylı olarak değerlendirilmelidir.

Firmanızın reklamını bu kadar geniş bir kitleye ,yüz yüze sunabileceğiniz nadir platformlardan biri olan fuarlar , her sene tekrar edilebilen gelenekselleşmiş olanları kadar , yepyeni platform ve konseptlerde ulusal ve uluslararası katılım sağlayabileceğiniz fuarlara başvuru yapmanız mümkündür.

Fuarlara katılımcı firmaların ön hazırlıkları aylar öncesinden başlar. Kimi firma bu süreci kısa süreli tutsa da , birçok kez fuarcılık deneyimi yaşadıysa fuara katılım hazırlıkları süresi de o derece kısalacaktır. Nitekim fuarda karşılaşabileceği türden sorunlar için bu kez hazırlıklıdır.


Fuara ilk katılımınız olacak ise bunun için endişe etmeyiniz. Ekol fuarcılık müşterilerini en iyi şekilde yönlendirecektir. Ahşap Stand Tasarımı , Modüler Stand Tasarımı , Maxima Stand  ve Mimarlık uygulamalarımızdan firmanızın bütçesine , fuarda ön plana çıkarmak istediğiniz görsellik ise tasarımına kadar hangi stand türünün sizin için uygun olduğuna birlikte karar verelim. Stand tasarımlarımını incelemek isteyebilirsiniz. Referanslarımızı mutlaka bizlere ulaştığınızda isteyin. Gönül rahatlığı içinde sizin için sizinle çalışmak isteriz. Bunu yaparken son derece netiz. Yaptığımız işin arkasındayız.

Fuarcılık geliştikçe fuarcılığın bileşenleri de mevcut ihtiyacı karşılamak için aynı yönde değişikliğe uğramıştır. Stand tasarımı önemli bir konudur. stand tasarımında kullanılacak malzemenin kalitesi ve özelliği kadar stand tasarımının tekrar kullanılıp kullanılmayacağından ebatlarına ve tasarımda ek özelliklere kadar pek çok şey ,fuar stand fiyatlarını etkileyecektir.

Etiketler:

fuar stand tasarım ve uygulama işlerifuar stand tasarım programı , fuar stand tasarım firmaları , stand tasarım iş ilanları , stand tasarım yarışması ,stand tasarım istanbul , stand tasarım örnekleri , stand tasarım fiyatları
  
1582 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın