• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Ahşap Stand Tasarım İmalatı ve Fiyatları

AHŞAP FUAR STANDI İMALATI

Ahşap stand uygulamalarımızda; Sunta, suntalam, mdf, kereste gibi ağaç esaslı ürünlerle özgün tasarımlar yaratıyoruz.

Ahşap Tasarım Standlar; ahşap, demir, alçıpan gbi çeşitli malzemeler kullanılarak firmalara Ahşap tasarlanan ve üretilen standlardır.

Ahşap Tasarım Standların en büyük avantajı özgün olması ve müşterinin kurumsal kimliğine göre tasarlanabilmesidir.

Ahşap standlar istek ve tavsiyeleriniz sonucunda, tasarımcılarımızın geniş hayal güçleri sayesinde tasarlanan, ahşap, demir, vb. daha maliyetli ve dayanıklı malzemelerden inşa edilen stand türleridir.

Ahşap standlar ise tek bir kullanımlıktır. Tamamen size özel olarak üretilir ve fuar bitiminde tekrar kullanılamaz. Sadece stand içindeki elektrik aksamı, masa, sandalye gibi tekrar kullanılabilecek malzemeler standdan alınarak bir başka stand uygulamasında tekrar kullanılır.

AHŞAP FUAR STANDI FİYATLARI

Fuar standı fiyatları standın türüne, tasarımına, kullanılan malzemeye bağlı olarak çok fazla değişkenlik göstermektedir. Ancak unutulmamalıdırki aynı tasarım ve aynı malzeme kullanılarakta farklı fiyatlar alınabilmektedir. Bu farklarda hizmet kalitesi ile ilgili farklardır. Dolayısıyla fuar standınız için fiyat alırken bunu da göz önüne almanız gerekmektedir.

Unutmayınız ki Fuara katılan her firma kendi firmasını ve özelliklerini ön plana çıkaracak stand tasarımlarının peşindedir. Bir nevi imaj ve görsel yarışın hakimiyetini fuarın başladığı andan itibaren hissedebilirsiniz. Kendinizi bu standları gezicek müşterilerinizin yerine lütfen koyunuz. Girdiğiniz anda kalabalık ve uçcuz bucaksız gibi görünen bir alanda sizce ilk ne ilginizi çeker. Burada fark yaratan standlar ön plana çıkmaktadır. Her ne kadar ürün ve hizmetin kalitesine mutlaka bakılacak olsa da eş değer kalite ve hizmette bulunan rakip firmaların kendini rakibine fark attıracak şekilde bir fuar stand tasarımıyla gelmesi , ilk ilgi çeken olacağının bir nevi garantisini verecektir. fuar Stand maliyetlerini değerlendirirken bunu da gözönüne almalısınız. Standınız bir açıdan vizyonunuzun izdüşümü olacaktır.

İstanbul ya da Türkiye'nin hangi ilinde olursanız olun Firmanızın fuarlara katılımı için ihtiyaç duyduğunuz Fuar Stand Tasarımı için Ekol fuarcılık olarak sizlerle çalışmak isteriz. Yapmanız gereken bizi aramaktır.


Etiketler:

Ahşap stand imalatı , ahşap stand tasarımları , ahşap stand üreticileri , ahşap stand modelleri , ahşap stand fiyatları , modüler stand fiyatları , ekol fuarcılık ahşap stand istanbul , ahşap stand malzemeleri

  
2722 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın