• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
Modüler Fuar Standları

Ahşap Konstrüksiyonlu Özel Fuar Standlarının sağladığı olumlu özellikleri ve avantajları çok daha düşük maliyetlerle yaptırmak isteyen fuara katılacak firma müşterileri katılımcıları için son derece cazip gelen Modüler fuar standları , bu noktada firmaların Fuara hangi stand ile katılmalıyım ya da fuar standımı nasıl yaptırmalıyım" sorularına yanıt verirken firmaların bu notada ayırdığı bütçenin de ne kadar fuar standı seçiminde etkili olduğunun göstergesidir.

Ekol Fuarcılık: Modüler Fuar Standları en ucuz maliyetli standlar olup, maliyetiyle orantılı olarak kiralama ücreti de diğer sistemlere göre daha düşüktür. Tamamen alüminyum ve suntadan oluşan bu sistem en yaygın sistemdir. Ancak tasarım şıklığı oldukça zayıf olan bu sistem aynı zamanda fuarlarda Standart  stand olarak da kullanılan sistemdir.Diğer Stand örneklerimize bakmak isterseniz aşağıdaki fuar stand çeşitleri üzerine tıklayarak ulaşmanız mümkündür.

Alüminyum konstrüksiyon ile hazırlanan ve firmanızın kurumsal kimliği ile ürünlerini yine size özel bir tasarımla ön plana çıkaran modüler fuar standları sizin için ideal çözüm olabilir.

Parçaların sökülüp takılarak bir araya getirildiği ve tekrar tekrar kullanılabilen standlar ''Modüler Standlar'' olarak adladırılırlar. Alüminyum ve mdflam /suntalamlar bir araya gelerek modüler fuar  standlarını oluştururlar. Ancak bunların yanı sıra standın işlevselliğini ve görselliğini arttırabilmek için farklı malzemelerde ilave edilebilir.bu stand türünde görselliği ön plana çıkarmak ve farklı tasarımlar elde etmek adına başka malzemelerde kullanılabilir. Fakat farklı malzemelerin monte edilmesi oldukça zorlu olan bir stand türü olduğunu da mutlaka belirtmeliyiz. Modüler standlar kendi aralarında da farklı kategorilere ayrılırlar.

Modüler Fuar Stand  Fiyatları

Firmanızın Fuarlara katılımında kullanmak üzere hazırlarmak üzere seçtiğiniz stand tipi Modüler Fuar Stand ise ; yapmanız gereken modüler fuar standı yapan fuarcılık firmaları ile bağlantıya geçerek modüler fuar stand fiyatlarınız öğrenmenizdir. Fiyatlar kadar iletişime geçtiğiniz fuarcılık firmasının referanslarına göz gezdirmenizi Ekol Fuarcılık olarak tavsiye ediyoruz. 

Etiketler:

ahşap stand , modüler stand malzemeleri, modüler stand fiyatları ,modüler stand nedir , modüler stand tasarımı, modüler stand firmaları , modüler fuar stand malzemeleri ,modüler fuar standı

 
  
2118 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın