• https://www.facebook.com/Ekol-fuarc%C4%B1l%C4%B1k-340396255992033/
  • https://twitter.com/EkolFuarclk
NEDEN EKOL FUAR
                Ekol Fuar hem yurtiçinde hem de yurtdışında faaliyet gösteren bir firmadır.  Ticaretin kalbinin attığı Avrupa’nın pek çok ülkesinde faaliyet gösteren Ekol Fuar, Almanya, Fransa, İspanya, İtalya başta olmak üzere bu ülkelerin önemli fuar merkezlerinde tüm profesyonelliği ile hizmet vermektedir. Pek çok tasarım ve uygulamayla dikkatleri üzerine çeken Ekol Fuar ayrıca Rusya ve Ukrayna’ya da hizmet götürmektedir.

Ticari ürünlerin sergilenmesi ve göz doldurması için fuarcılık hizmetleri oldukça önemlidir. Görsellik ve işlevselliğin ön planda olması gerektiği anlayışıyla ilerleyen Ekol Fuarcılık tasarımların hedefine uygun olarak profesyonel ekip ve malzemeleriyle hizmet vermektedir. Standart değil gelişimci bir görüş doğrultusunda hizmet faaliyetlerini sürdüren firmamız, farklı tasarımlarıyla müşterilerin beğenilerini kazanarak daha iyiye ilerlemektedir.

Ekol Fuarcılık ürünlerinizi en görsel şekilde nasıl sunabileceğinizi düşünerek stantlarını kurmakta, anahtar teslim olarak stantlarınızı size sunmaktadır. Tasarımlarınıza uygun bir şekilde kurulum için gerekli olan malzemeyi hiç hasarsız bir şekilde transfer eden firmamız, bünyesindeki profesyonel ekipleri sayesinde tüm kurulumu en itinalı şekilde gerçekleştirmektedir. Ticari firmanın tüm gereksinimleri düşünülerek titiz bir şekilde uygulama projesinin her safhası takip edilmekte, stant kurulum hizmeti istenilen vakitte tamamlanılarak teslim edilmektedir. Anahtar teslim uygulaması ile müşterilerin beğeni ve istekleri doğrultusunda çalışan Ekol Fuarcılık hem kiralık hem de satılık stant hizmetleri vermektedir. Tüm bunların dışında müşterilerin istemeleri durumunda stantların depolanması, transferleri, tüm görsellerin yeniden basımı, uygulanması için yapılan tüm çalışmalar kendi merkezlerinde de yapılabilmektedir.

Her zaman en iyi hizmeti, güvenle sunmak için çalışan profesyonel ekibimiz sadece fuar hizmetleri değil fuarın yanında kongre, konferans gibi organizasyonlar için de hizmet vermektedir. Ticari ürününüze göre hedef belirlenerek kurulan stantlarımız, hedef kitlenize ulaşmanız için sizin ihtiyaç duyduğunuz tüm isteklerinizi tespit ederek tasarım ekibimize ulaştırır, sizin için en uygun standı belirleyerek en görsel stant tasarımıyla karşınıza çıkar.

Stant uygulamasında bir adım önde olan ve göz doldurmayı başarabilen Ekol Fuarcılık her zaman yenilik ve farklılığı savunan uzman ekibiyle yola çıkmış, her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Hizmet konusunda yer ve zaman kısıtlaması getirmeyen firmamız birçok hizmet ve uygulamayla müşterilerine hizmet vermeyi en yenilikçi anlayışıyla sürdürmektedir. Ekol Fuarcılık, ahşap fuar stantları, modüler fuar stantlarının yanı sıra mimarlık hizmetleri de vermektedir.

Yerinde sayan değil daima ilerleyen ve yenilik savunucusu firmamız, firmalara farklı çözüm yolları da sunmaktadır. Firmalara özel, onların hizmet ve ürün anlayışına uygun stant tasarımları gerçekleştiren firmamız 1996 yılında bu yola çıkmış, başarıları ve yenilikçi anlayışı ile birçok başarıya imza atmıştır. Ülke markasını en iyi şekilde temsil eden Ekol Fuarcılık, gerçekçi referansları ile de başarısını göstermekte en iyi hizmet ülküsünü hem yurt içi hem de yurtdışında sürdürmeyi başarabilen nadir stant firmalarından biri olarak başı çekmektedir.
İstanbul merkezli kurulan Ekol Fuarcılık, ahşap üretim atölyesi, müşterilerin de istedikleri takdirde kullanabilecekleri depolama alanları, 20 kişilik profesyonel ekibiyle hizmet vermektedir. Kalite ve kusursuzluğu yenilikçi anlayışla birleştiren firmamız işlerini seven uzman ekibiyle her zaman yerinde ve sorunsuz hizmet götürmeyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur. Ancak müşteri memnuniyetiyle işinde ilerleyebileceğinin bilincinde olan Ekol Fuarcılığı tercih edenler ürünlerini en iyi şekilde sunma imkânını elde etmişlerdir. Dekorasyon ve tasarımıyla her zaman parmakla gösterilen firmamız her zaman en iyiyi sunmuş ahşap fuar stantları ve modüler fuar stantları seçeneklerini müşterilerinin hizmetine sunarak, kalite, yenilik, uzmanlık, farklılık ilkelerini harmanlamayı başarmış, başarının haklı gururunu yaşamaktadır.
                
  
1555 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın